Moc, Świętość i Miłość mężczyzny do kobiety

* MOC, ŚWIĘTOŚĆ I MIŁOŚĆ MĘŻCZYZNY DO KOBIETY*
jogiczna wiedza o mężczyznach dla kobiet, by tworzyć harmonijne relacje

 

PROWADZI: MAREK MIEDZIEWSKI

15.09.2018, g. 15.30 – 18.30

Warszawa, ul. Narbutta 65/71, Gimnazjum 2 (metro Pole Mokotowskie)
www.adishakti.eu

 

***
KALIBER (DOSKONAŁOŚĆ) KOBIETY PRZEJAWIA SIĘ W TYM, ILE MOCY I DOBRA POTRAFI PRZEBUDZIĆ W MĘŻCZYŹNIE.
MOC KREACJI KOBIETY JEST 16 RAZY WIĘKSZA NIŻ MĘŻCZYZNY, ALE TYLKO DZIĘKI MOCY MĘŻCZYZNY, KOBIETA JEST W STANIE JE W PEŁNI ZREALIZOWAĆ
***
GDY UPADA MĘŻCZYZNA, TO UPADA TYLKO JEDNOSTKA
GDY UPADA KOBIETA – UPADAJĄ CAŁE POKOLENIA
***

Na tych warsztatach : PRAWDZIWA SIŁA KOBIETY I MĘŻCZYZNY

 

Czym jest linia łuku? Co daje i jak ją wzmacniać? Jeśli masz ją rozwiniętą, to jest Twoją pierwszą ochroną przed negatywnymi myślami.

 

Jak zbudować kreatywną relację, biorąc odpowiedzialność za wszystko co ma związek z tobą. Jeśli jesteś osadzony w świętości, to masz zaufanie, a gdy ufasz to nie reagujesz na negatywny biegun polaryzacji i z akceptacją przyjmujesz wyzwania i podejmujesz właściwą decyzję.

 

Kobieta i mądrość. Czego kobieta szuka w mężczyźnie i co tak naprawdę mężczyzna może dać kobiecie?

 

Twoje największe pragnienie – Dowiesz się jak je odkryć, rozpoznać i za nim podążyć. Jak poprzez polaryzację i relację mężczyzna z kobietą je realizuje.

 

***

 

Kiedy mężczyzna staje się prawdziwym sobą, to kobieta odnajduje swoją moc.
Zbudujesz intymność i zaufanie.
Dowiesz się co trzeba zrobić aby utrzymać relację.
Dostaniesz narzędzia, by budować w sobie większą świadomość bycia w relacji ze sobą i z innymi.
Poznasz jogiczną wiedzę na temat intymności i seksualnego spełnienia w związku.

 

Zapraszam
WARSZTAT OTWARTY DLA OSÓB POCZĄTKUJĄCYCH I ZAAWANSOWANYCH

 

NA WARSZTAT ZAPRASZAMY TAKŻE MĘŻCZYZN!! 🙂

 

***

Inwestycja: 100 zł
Rezerwacja miejsc: basiabaczkura@gmail.com
płatność gotówką na miejscu
Zabierz wygodny strój do ćwiczeń i picie.

 

***
Techniki kundalini yogi wykorzystują naukową wiedzę o funkcjonowaniu człowieka, uwzględniają i szanują całą naszą istotę. Oddziałują totalnie: na wszystkie poziomy: fizyczny, psychiczny, mentalny. Efektywność KY potwierdzają nawet badania naukowe.

 

„Gdybym miała tę wiedzę kilka lat temu, nie popełniłam bym tak wielu błędów”

 

„Bardzo dziękuję za bardzo cenna wiedzę.”

 

„…Marek tak wspaniale ujawnił prawdę o szczęściu, tym kluczu do niego, tak dokładnie wskazał drogę, że czuję się wciąż oszołomiona tą Prawdą… Bardzo dziękuję… Mam poczucie, że potrafię wszystko, co tylko mogę zapragnąć… Mam moc!… Sama kształtuję swoje życie, mam za nie odpowiedzialność. Czuję się niesamowicie wolna, świadoma, wręcz potężna”.

 

„Moje serce bije w podziękowaniu dla Marka za tak mądry warsztat. Dziś przeżywałam świadomie każdą chwilę, wiedząc, że odpowiadam za wszystko, co się wokół mnie dzieje. Dziękuję :)”

 

„To lepsze niż seks”, uzdrowienie, które zadziało się w sekundy (!) i niezwykła energia, którą czuło się niemal namacalnie w II cz. warsztatów z Markiem Miedziewskim w czerwcu. Jeszcze długo po warsztatach wysłuchiwaliśmy Waszych relacji, co Wam się zadziało na tych warsztatach i co Kundalini Yoga wniosła w Wasze życie.

 

***

MAREK APOLLO MIEDZIEWSKI
Jogin i podróżnik. Od 1998 roku prowadzi Ośrodek Duchowych i Twórczych Stylów Życia w Kożyczkowie. Podróżuje z ludźmi w celach zgłębiania różnych duchowych praktyk do Indii, Tajlandii, Japonii, Brazylii, Peru i Kalifornii. Prowadzi zajęcia i warsztaty Kundalini Jogi i Meditative Healing. Praktykuje Zen, Suryja Namaskar i Ashtanga Jogę. Udziela indywidualnych konsultacji inspirujących ludzi do ich własnego rozwoju. Jest certyfikowanym praktykiem amazońskiej medycyny Kambo. Entuzjasta witariańskiej diety Raw. Uwielbia dynamikę ciała, otwiera na miłość z serca i pozwala odkryć radość z doświadczania różnorodności życia. www.kozyczkowo44.pl