Darmowe specjalne KY

DARMOWE SPECJALNE SESJE KUNDALINI YOGI:


3 lutego 2019:

WZRASTAJ, UZDRAWIAJ I PODNOŚ SIEBIE I INNYCH
MOCĄ MIŁOŚCI, WSPÓŁCZUCIA I ŻYCZLIWOŚCI

 

10 stycznia 2019

24 stycznia 2019

 

 

+ MEDYTACJA MIESIĄCA: OTWARCIE NA KREATYWNĄ MOC JAŹNI
+ OSOBISTA ANALIZA NUMEROLOGICZNA NA 2019R.

 

 

 

Główna liczba Nowego Roku to: 3. To oznacza, że możemy spodziewać się, że nasze najśmielsze marzenia, ambicje, plany mają teraz ogromne wsparcie od wszechświata. A to oznacza, że mamy obowiązek zamanifestować je w Nowym Roku, jak nigdy wcześniej! 🙂

 

Ale nawet wtedy, kiedy Wszechświat otwiera bramy spełnienia i nowych nadzwyczajnych możliwości, by je zauważyć, przyjąć i wykorzystać, potrzebujemy wejść w głęboką autentyczną relację ze Sobą, z tym, co w nas najpiękniejsze, z miłością i współczuciem.

 

Ta jakość będzie szczególnie potrzebna, ponieważ liczba 3 królująca w 2019 to również żywioł ognia i emocjonalność.  W tym roku będziemy poddawani testom, dzięki którym – jeśli przekroczymy ograniczenia i pójdziemy dalej, nie uginając się, nie wycofując – zbudujemy wytrzymałość, wewnętrzną siłę i charyzmę, niezbędnymi, by wnieść w najtrudniejsze sytuacje to, co w nas najpiękniejsze, użyć mocy miłości i współczucia do transformowania wyzwań i podnoszenia siebie wzajemnie, nie poniżania, krytykowania.

 

„Przyczyną każdej porażki w życiu jest Twoja reakcja. W chwili gdy reagujesz, tracisz swoja psyche, duszę; gdy stracisz psyche, jesteś skończony, nie masz żadnej ochrony. Nigdy nie reaguj, utrzymaj swoją duszę.” Yogi Bhajan, Mistrz Kundalini Yogi

 

W każdą reakcję, zachowanie, myśl, w każdą relację, trudną sytuację wnieś świadomość swojej Wyższej Jaźni.

 

3 lutego 2019:

WZRASTAJ, UZDRAWIAJ I PODNOŚ SIEBIE I INNYCH
MOCĄ MIŁOŚCI, WSPÓŁCZUCIA I ŻYCZLIWOŚCI

 

Na tej sesji rozwiniemy wewnętrzną życzliwość, świadomość swoich uczuć i Wyższej Jaźni w sobie i innych, współczucie dla innych i dla siebie. Wtedy cały świat staje się wielkim przyjacielem.

 

Żeby to osiągnąć potrzebujesz stworzyć wewnętrzny balans pomiędzy Twoją siłą, a słabościami.

 

Dla każdej negatywnej myśli przyporządkujesz pozytywną, dla każdego negatywnego wyobrażenia – stworzysz pozytywne.

 

Użyjemy specjalnych technik Kundalini Yogi, by zbudować wewnętrzną siłę, wytrzymałość, charyzmę, świadomość serca, które pozwolą nam przeobrazić negatywną energię w przestrzeń dobra, wnosić miłość, życzliwość, wsparcie w każdą sytuację.

 

„Godność, wdzięk i moc Stwórcy żyją w każdym. Każdy może wznieść się do częstotliwości wyśmienitości i świetności.” Yogi Bhajan

 

 

ZAPRASZAMY DO DOŚWIADCZANIA
ono ma największą moc transformacji i uzdrawiania

 

 

W Erze Wodnika naszym zadaniem jest samopoznanie, eksplorowanie swojej głębi, by świadomie kreować swoją rzeczywistość, w zgodzie ze Sobą – Prawdą, którą jesteśmy.

*************

 

Kundalini Yoga to bardzo silne i cudowne praktyki, które, jeśli stosuje się umiejętnie, przynoszą cuda!

 

 

KUNDALINI YOGA:
– rozwija wewnętrzny nieskończony potencjał
– oczyszcza i harmonizuje na wszystkich poziomach: ciało, umysł, duch
– daje doświadczenie przekraczające pojmowanie umysłu
– uwalnia lęki, bloki mentalne, traumy, stres, toksyny
– harmonizuje wszystkie systemy: hormonalny, nerwowy, odpornościowy, trawienny itd.
– buduje charyzmę
– przynosi świadomość, szczęście i spełnienie
– daje nowy początek…
***********

 

 

Warszawa, ul. Bruna 11, Szkoła 70, metro Pole Mokotowskie

 

 

3, 10 i 24.02.2019: g. 10.00 – 12.00:
– sesja Kundalini Yogi – darmowa
– medytacja: DOTYK MISTRZA: przynosi mądrość, błogosławieństwa, uzdrowienie, prowadzenie – opłata: dobrowolna kwota

 

NA SESJĘ GRUPOWĄ KY ZPRASZAMY BEZ REZERWACJI

 

od g. 12.30 – OSOBISTA ANALIZA NUMEROLOGICZNA NA 2019 R: POTENCJAŁ, SZANSE, DOBÓR PRAKTYK, od 50 zł,

konieczna rezerwacja:

w Warszawie: basiabaczkura@gmail.com, 608 585 737

internetowo w innych terminach: Marek 602 777 202

 

***

WAŻNE: ZASADY UCZESTNICTWA W SESJI:
– przychodzimy w godz. 9.40 – 9.55, by mieć czas zająć miejsce na sali i ew. przebrać się (osobom, które przyjdą później nie gwarantujemy miejsca)
– sesję zaczynamy PUNKTUALNIE o g. 10.00, kończymy o 12.00
– przed sesją ustawiamy tryb samolotowy w telefonach lub wyciszamy i wyłączamy wibracje
– zabierz wygodny strój do ćwiczeń, bluzę/sweter, matę, koc, picie i otwartość na Siebie 🙂

 

Zajęcia przyjazne dla osób początkujących i zaawansowanych 🙂
******

 

Basia Baczkura
Posiada 15 lat doświadczenia w świecie mediów i reklamy. Kundalini Yogę pokochała od pierwszego … ćwiczenia. Jej zdaniem Kundalini Yoga jest drogą rozwijania pełni swojego potencjału, kontaktu z wewnętrznym mistrzem, otwierania się na intuicję i nową jakość życia we wszystkich jego wymiarach. Dlatego Kundalini Yoga stała się jej pasją. I dlatego dzieli się nią oraz swoim doświadczeniem z innymi. Prowadzi codzienne zajęcia grupowe, sesje indywidualne, Warsztaty Prosperity, sesje uzdrawiania oraz treningi dla biznesu. Prowadzi treningi „Stress Management” dla międzynarodowego zespołu pracowników i menedżerów jednego z największych przedsiębiorstw świata. Wspólnie ze swoim nauczycielem Markiem Miedziewskim nagrała pierwsze w Polsce DVD z Kundalini Yogą: „Cud obfitości” i „10 ciał – Twój nieskończony potencjał”, praktyk uzdrawiania „Meditative Healing”, www.adishakti.eu.

 

 

Marek Apollo Miedziewski
Jogin i podróżnik. Od 1998 roku prowadzi Ośrodek Duchowych i Twórczych Stylów Życia w Kożyczkowie. Podróżuje z ludźmi w celach zgłębiania różnych duchowych praktyk do Indii, Tajlandii, Japonii, Brazylii, Peru i Kalifornii. Prowadzi zajęcia i warsztaty Kundalini Jogi i Meditative Healing. Praktykuje Zen, Suryja Namaskar i Ashtanga Jogę. Udziela indywidualnych konsultacji inspirujących ludzi do ich własnego rozwoju. Jest certyfikowanym praktykiem amazońskiej medycyny Kambo. Entuzjasta witariańskiej diety Raw. Uwielbia dynamikę ciała, otwiera na miłość z serca i pozwala odkryć radość z doświadczania różnorodności życia. www.kozyczkowo44.pl