Otwarte Specjalne Sesje KY

OTWARTE SPECJALNE SESJE KUNDALINI YOGI:

 

 

5 lipca2020, g. 10.00 – 11.45 

 

PEŁNIA KSIĘŻYCA + ZAĆMIENIE KSIĘŻYCA + ŚWIĘTO GURU POORNIMA: UZDROWIENIE PRZESZŁOŚCI * KREOWANIE SPEŁNIENIA MOCĄ AUTENTYCZNOŚCI

 

+ OSOBISTA ANALIZA NUMEROLOGICZNA na 2020 rok:

*  POTENCJAŁ I WYZWANIA W RELACJI * JAKOŚCI WSPIERAJĄCE I DZIELĄCE * RÓŻNICE I PODOBIEŃSTWA W OSOBISTYCH CYKLACH ŻYCIA PARTNERÓW * DOBÓR PRAKTYK * PRZEPROWADZANIE PRZEZ PROCES TRANSFORMACJI.

 

* * *

5.07.2020.  Park Pole Mokotowskie, polanka przy wejściu od skrzyżowania al. Niepodległości i ul. Batorego,

g. 10.00 – 11.15 Kundalini Yoga
g. 11.15 – 11.45 Olejki Eteryczne – naturalna medycyna

 

od. godz. 11.30 – Indywidualne Konsultacje / Rezerwacja: Marek 602 777 202

 

opłata za Kundalini Yogę: dobrowolna kwota zostawiana w Szkatule Obfitości
zapraszamy bez rezerwacji
potrzebny: wygodny strój, mata, woda, otwartość na cuda 🙂

 

* * *

 

Pełnia Księżyca tworzy energię przyspieszenia, wzniesienia nas na najwyższe wibracje, wszystkie gruczoły są pobudzone do maksymalnej pracy. Warto w tym czasie zdrowo i lekko się odżywiać, a najlepiej być na płynach, by nie tracić tej wysokiej energii na trawienie.

 

Pełnia to czas zostawiania tego, co dłużej nam nie służy, starych nawyków, poglądów, wierzeń, wszystkiego, co blokuje nasz potencjał. Pełnia Księżyca tworzy przestrzeń na pozostawienie całego obciążającego bagażu, starych sposobów i zrobienie przestrzeni na to, co już jest gotowe wyrażać się poprzez nas. Czas kreowania swojego życia z poziomu czystości, wyższych wibracji, wyższej Jaźni.

 

Pełnia Księżyca służy ustanawianiu Pełni naszego Istnienia.

 

Lipcowa Pełnia z zaćmieniem Księżyca przynosi energię na uzdrowienie relacji i uwolnienie od tego, co było destrukcyjne w relacjach i w życiu, odcięcie „martwego”. Ta Pełnia tworzy czystą przestrzeń dla marzeń, nowych relacji, w których wyrażamy siebie, swoją autentyczność. Wspierać nas w tym będzie Słońce, Księżyc oraz Uran, który podpowie, co możemy w swoim życiu zmienić, by bardziej połączyć powołanie z wykonywaną pracą, osiągnąć większe spełnienie i uzdrowienie.

 

Czy to, co robię daje mi radość, spełnienie i obfitość?
Czy żyję swoim życiem?
Czy moja praca jest moim powołaniem?
Czy jestem sobą?
Czy mam odwagę skończyć to, co mi nie służy i zacząć to, do czego jestem powołana/y?
Warto zadać sobie te pytania, oczyszczać się, by Wszechświat mógł nam przynieść to, za czym tęsknimy, o co się modlimy, co jest naszym najwyższym przeznaczeniem 🙂

 

Podczas tej Pełni zbudujesz w sobie harmonię i doświadczysz, jak połączyć w sobie wewnętrznego i zewnętrznego przewodnika „guru”, który pomoże Ci zrealizować się w życiu.

 

Guru Poornima jest świętem wyrażania naszej wdzięczności za możliwość poznania nauczyciela – guru, który podnosi naszą świadomość i daje nam możliwość rozwoju. Słowo guru oznacza przeprowadzenie z ciemności do światła. Guru jest Twoim wewnętrznym doświadczeniem, w którym masz możliwość wyjścia poza swoje ograniczenia.
Guru Poornimę celebrujemy w Pełnię, gdzie Księżyc jest w Koziorożcu, symbolizując archetyp Saturna, czyli nauczyciela i guru.
Słońce jest w opozycji w Raku, reprezentując indywidualne potrzeby.
Podczas tego święta okażemy naszą głęboką wdzięczność wszystkim naszym Guru i Mistrzom – tym zewnętrznym i wewnętrznemu guru.

* * * * * * *

 

Na tej specjalnej sesji Kundalini Yogi:

– kriya (kompletny zestaw praktyk oddziałujący totalnie na poziomie fizycznym, psychicznym i duchowym): totalna równowaga. Wykorzystamy harmonijne aspekty Urana Księżyca i Słońca, zrównoważymy ciało umysł i ducha, by oczyścić się na głębszym poziomie i rozpoznać i pozwolić manifestować się najwyższemu przeznaczeniu

– medytacja wyższej świadomości z Guru Mantrą: uruchamia przepływ światła z Wyższej Jaźni, który blokuje ograniczające wzorce i transformuje je. Nasza świadomość dostraja się do Wyższej Świadomości, przełamując podświadome ograniczenia

– przed medytacją nałożymy olejek uwolnienia i przeznaczenia: COPAIBA: uzdrawia przeszłość, bóle schowane w sercu, umyśle i ciele, poczucie winy i wstydu, niedowartościowanie, lęk, poniżenie; wspiera w odkryciu kim naprawdę jestem, otwiera na Wyższe Przeznaczenie. Wspiera wątrobę, układ krążenia, immunologiczny, oddechowy, trawienny, nerwowy. Olejek, który ma najpotężniejsze działanie przeciwzapalne na naszej planecie

– po sesji: OLEJKI ETERYCZNE – NATURALNA MEDYCYNA:  wiedza, doświadczanie zapachu i działania, możliwość doboru olejków do konkretnych potrzeb i dolegliwości, potencjał obfitości 🙂

 

*************

 

WAŻNE: ZASADY UCZESTNICTWA W SESJI:
– przychodzimy w godz. 9.40 – 9.55, by mieć czas zająć miejsce na sali i ew. przebrać się (o g. 10.00 zamykamy drzwi szkoły)
– sesję zaczynamy PUNKTUALNIE o g. 10.00, kończymy o 12.00
– przed sesją ustawiamy tryb samolotowy w telefonach lub wyciszamy i wyłączamy wibracje
– w sali zajęć zachowujemy milczenie – przed sesją i w trakcie
– zabieramy wygodny strój do ćwiczeń, bluzę/sweter, matę, koc, picie i otwartość na Siebie 🙂
– prosimy o nieperfumowanie się
– prosimy o układanie maty przy macie jak najbliżej gongu, miejsce przy drzwiach zostawiając dla osób, które przyjdą najpóźniej
– miejsce rezerwujemy tylko na indywidualną analizę numerologiczną, na sesję grupową zapraszamy bez rezerwacji
– prosimy o uważne przeczytanie informacji o sesji i nie przesyłanie nam pytań, na które odpowiedzi są w opisie

 

Zajęcia przyjazne dla osób początkujących i zaawansowanych 🙂

 

ZAPRASZAMY OSOBY, KTÓRE SĄ GOTOWE NA GŁĘBSZĄ WEWNĘTRZNĄ PRACĘ

 

ZAPRASZAMY DO DOŚWIADCZANIA – ono ma największą moc transformacji i uzdrawiania

*************


Kundalini Yoga to bardzo silne i cudowne praktyki, które, jeśli stosuje się umiejętnie, przynoszą cuda!

KUNDALINI YOGA:
– rozwija wewnętrzny nieskończony potencjał
– oczyszcza i harmonizuje na wszystkich poziomach: ciało, umysł, duch
– daje doświadczenie przekraczające pojmowanie umysłu
– uwalnia lęki, bloki mentalne, traumy, stres, toksyny
– harmonizuje wszystkie systemy: hormonalny, nerwowy, odpornościowy, trawienny itd.
– buduje charyzmę
– przynosi świadomość, szczęście i spełnienie
– daje nowy początek…

***********

 

Basia Baczkura
Posiada 15 lat doświadczenia w świecie mediów i reklamy. Kundalini Yogę pokochała od pierwszego … ćwiczenia. Jej zdaniem Kundalini Yoga jest drogą rozwijania pełni swojego potencjału, kontaktu z wewnętrznym mistrzem, otwierania się na intuicję i nową jakość życia we wszystkich jego wymiarach. Dlatego Kundalini Yoga stała się jej pasją. I dlatego dzieli się nią oraz swoim doświadczeniem z innymi. Prowadzi codzienne zajęcia grupowe, sesje indywidualne, Warsztaty Prosperity, sesje uzdrawiania oraz treningi dla biznesu. Prowadzi treningi „Stress Management” dla międzynarodowego zespołu pracowników i menedżerów jednego z największych przedsiębiorstw świata. Wspólnie ze swoim nauczycielem Markiem Miedziewskim nagrała pierwsze w Polsce DVD z Kundalini Yogą: „Cud obfitości” i „10 ciał – Twój nieskończony potencjał”, praktyk uzdrawiania „Meditative Healing”, www.adishakti.eu.

 

 

Marek Apollo Miedziewski
Jogin i podróżnik. Od 1998 roku prowadzi Ośrodek Duchowych i Twórczych Stylów Życia w Kożyczkowie. Podróżuje z ludźmi w celach zgłębiania różnych duchowych praktyk do Indii, Tajlandii, Japonii, Brazylii, Peru i Kalifornii. Prowadzi zajęcia i warsztaty Kundalini Jogi i Meditative Healing. Praktykuje Zen, Suryja Namaskar i Ashtanga Jogę. Udziela indywidualnych konsultacji inspirujących ludzi do ich własnego rozwoju. Jest certyfikowanym praktykiem amazońskiej medycyny Kambo. Entuzjasta witariańskiej diety Raw. Uwielbia dynamikę ciała, otwiera na miłość z serca i pozwala odkryć radość z doświadczania różnorodności życia.