Otwarte Specjalne Sesje KY

OTWARTE SPECJALNE SESJE KUNDALINI YOGI:

 

 

28 marca 2020, g. 10.00 – 12.00 

 

WYRAŻAJ SWÓJ NAJWYŻSZY POTENCJAŁ
sesja z terapeutycznymi olejkami eterycznymi

 

+ OSOBISTA ANALIZA NUMEROLOGICZNA na 2020 rok:

*  POTENCJAŁ I WYZWANIA W RELACJI * JAKOŚCI WSPIERAJĄCE I DZIELĄCE * RÓŻNICE I PODOBIEŃSTWA W OSOBISTYCH CYKLACH ŻYCIA PARTNERÓW * DOBÓR PRAKTYK * PRZEPROWADZANIE PRZEZ PROCES TRANSFORMACJI.

 

* * *

Słońce znajduje się w znaku Ryb, przynosząc nam piękny prezent: możliwość sięgnięcia po swój najwyższy potencjał, talenty, najpiękniejsze i unikalne jakości naszej osobowości i wyrażanie ich, mistyczną ekspresję Siebie.

To otworzy Cię na nowych ludzi i uwolni pomieszanie z Twojej osobowości.

Sekstyl Słońca z Plutonem wspiera nas w tym, by doświadczyć swojej siły w sposób twórczy i sprawczy; teraz możemy osiągnąć wszystko, ale delikatnie i subtelnie.

Teraz tworzy się przestrzeń na spełnianie osobistych celów oraz otworzenie się na sprawy świata i zaangażowanie w czynienie dobra dla innych.
Dzięki temu możemy zbudować nowe relacje, w których zaczniemy doświadczać wyższej miłości i głębokiego spełnienia.

To czas na zajęcie się tym, co nas rozwija i przynosi spełnienie.

Energia marca wzmacnia wszystko, co projektujemy, zarówno pozytywne jak i negatywne, zwłaszcza w temacie relacji.

Rok 2020 jest ważnym czasem i szansą stworzenia relacji z naszym autentycznym „JA”, które jest częstotliwością dostrojoną do twórczych sił Wszechświata.

W roku potężnych transformacji w każdej dziedzinie życia potrzebujemy spojrzeć w oczy Prawdzie, którą jestem – ona pozwoli nam wzbić się ponad przeszkody, ciemności i lęki i pofrunąć, odzyskać Siebie i wyrażać Siebie.

Teraz ustanawiamy podstawy naszego życia na wiele lat.

Wszystko jest możliwe, gdy uznasz i wyrażasz się na wszystkich poziomach istnienia: fizycznym, psychicznym i duchowym

Jesteśmy w Erze Wodnika – oznacza to totalnie nowe życie. Możesz robić to, co chcesz, możesz być, kim chcesz, osiągnąć to, o czym marzysz.

* * *

Na tej Otwartej Specjalnej Sesji Kundalini Yogi:

 

– Kriya (kompletny zestaw praktyk oddziałujących totalnie: na poziomie fizycznym, psychicznym i duchowym), która uruchomi w nas potężne źródło twórczej kreatywnej energii

 

– medytacja : moc kreacji i pokonywanie przeszkód, jedna z silniejszych medytacji, rozwija moc do wzrastania ponad wyzwania, przeciwności, niepowodzenia, uzależnienia, nałogi, daje naszym słowom moc manifestacji.

 

– terapeutyczny olejek eteryczny (nałożymy na punkty akupunkturowe dłoni): CITRUS BLISS:
specjalna mieszanka: dzikiej pomarańczy, cytryny, grejpfruta, mandarynki, bergamotki, mandarynki i klementynki z nutą wanilii absolutnej.
Uruchamia zapał do działania, pozwala wyjść z letargu, wycofania, niechęci do życia, wspiera w odzyskaniu magicznego połączenia z duszą. Każda dusza potrzebuje tworzyć, wyrażać się. Citrus Bliss przynosi inspiracje, uruchamia kreatywną ekspresję poprzez połączenie z wewnętrznym dzieckiem i jego naturalnym zmysłem kreatywności. Otwiera na obfitość, spontaniczność, zabawę. Wspiera w sięgnięciu po kreatywną moc, wiarę w siebie, docenienie siebie, dzięki uwolnieniu ograniczających wierzeń, przekonań, braku poczucia bezpieczeństwa. Ta esencja na nowo rozpala to, co jest rdzeniem nas, naszej osobowości i wypełnia serce kreatywnością i radością.

 

* * *

Olejki eteryczne klasy terapeutycznej są silnie skoncentrowanymi substancjami mającymi moc 70 razy większą niż rośliny, z których pochodzą. Mają bardzo wysoką częstotliwość wibracji. Ze względu na drobnocząsteczkową budowę, w sekundy przenikają do mózgu oraz wszystkich komórek ciała. Bardzo silnie oddziałują na wątrobę i zachodzący tam metabolizm, czyli cykl reakcji chemicznych, które zapewniają zdrowie i witalność. Dostosowująca się natura olejków eterycznych pozwala naszemu ciału wziąć to, czego potrzebuje i wykorzystać do zharmonizowania nas. Nadzwyczajne jest to, że olejki eteryczne mogą wpłynąć na wszystkie komórki naszego ciała w 20 minut! Mają nie tylko szlachetny zapach, ale z ogromną mocą oddziałują – podobnie jak Kundalini Yoga – na wszystkie poziomy naszego istnienia: ciało, umysł i ducha

***

 

– MISTRZOWIE ŻYCIA: MENTORING * ROZWÓJ * PROSPERITA
projekt mentoringu służący uzdrawianiu, wzrastaniu, transformacji, spełnieniu i kreowaniu prosperity dla osób, które chcą wykorzystać ten rok potężnych transformacji do głębokiej pracy nad sobą, przejmowania odpowiedzialności za swoje życie i kreowania życia w zgodzie ze Sobą oraz tych, które poszukują pomysłu na życie – więcej o niej na sesji

 

Po sesji dla zainteresowanych:
– dodatkowe możliwości osobistego wzrastania, uzdrawiania, prosperity
– możliwość poznania innych olejków terapeutycznych, porady odnośnie użycia
– niespodzianka 🙂

 

ZAPRASZAMY DO DOŚWIADCZANIA
* * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *

15.03.2020, g. 10.00 – 12.00,
Warszawa, ul. Bruna 11, Szkoła 70, metro Pole Mokotowskie

OPŁATA: dobrowolna kwota zostawiana w Szkatule Obfitości / karty Multisport / FitProfit / OK. System
zapraszamy BEZ REZERWACJI

 

14 i 15.03.2020 – OSOBISTA ANALIZA NUMEROLOGICZNA : 

rezerwacje: adishakti.rezerwacje@gmail.com (proszę podać czas analizy)

ZAPRASZAMY DO DOŚWIADCZANIA

 

*************

 

WAŻNE: ZASADY UCZESTNICTWA W SESJI:
– przychodzimy w godz. 9.40 – 9.55, by mieć czas zająć miejsce na sali i ew. przebrać się (o g. 10.00 zamykamy drzwi szkoły)
– sesję zaczynamy PUNKTUALNIE o g. 10.00, kończymy o 12.00
– przed sesją ustawiamy tryb samolotowy w telefonach lub wyciszamy i wyłączamy wibracje
– w sali zajęć zachowujemy milczenie – przed sesją i w trakcie
– zabieramy wygodny strój do ćwiczeń, bluzę/sweter, matę, koc, picie i otwartość na Siebie 🙂
– prosimy o nieperfumowanie się
– prosimy o układanie maty przy macie jak najbliżej gongu, miejsce przy drzwiach zostawiając dla osób, które przyjdą najpóźniej
– miejsce rezerwujemy tylko na indywidualną analizę numerologiczną, na sesję grupową zapraszamy bez rezerwacji
– prosimy o uważne przeczytanie informacji o sesji i nie przesyłanie nam pytań, na które odpowiedzi są w opisie

 

Zajęcia przyjazne dla osób początkujących i zaawansowanych 🙂

 

ZAPRASZAMY OSOBY, KTÓRE SĄ GOTOWE NA GŁĘBSZĄ WEWNĘTRZNĄ PRACĘ

 

ZAPRASZAMY DO DOŚWIADCZANIA – ono ma największą moc transformacji i uzdrawiania

*************


Kundalini Yoga to bardzo silne i cudowne praktyki, które, jeśli stosuje się umiejętnie, przynoszą cuda!

KUNDALINI YOGA:
– rozwija wewnętrzny nieskończony potencjał
– oczyszcza i harmonizuje na wszystkich poziomach: ciało, umysł, duch
– daje doświadczenie przekraczające pojmowanie umysłu
– uwalnia lęki, bloki mentalne, traumy, stres, toksyny
– harmonizuje wszystkie systemy: hormonalny, nerwowy, odpornościowy, trawienny itd.
– buduje charyzmę
– przynosi świadomość, szczęście i spełnienie
– daje nowy początek…

***********

 

Basia Baczkura
Posiada 15 lat doświadczenia w świecie mediów i reklamy. Kundalini Yogę pokochała od pierwszego … ćwiczenia. Jej zdaniem Kundalini Yoga jest drogą rozwijania pełni swojego potencjału, kontaktu z wewnętrznym mistrzem, otwierania się na intuicję i nową jakość życia we wszystkich jego wymiarach. Dlatego Kundalini Yoga stała się jej pasją. I dlatego dzieli się nią oraz swoim doświadczeniem z innymi. Prowadzi codzienne zajęcia grupowe, sesje indywidualne, Warsztaty Prosperity, sesje uzdrawiania oraz treningi dla biznesu. Prowadzi treningi „Stress Management” dla międzynarodowego zespołu pracowników i menedżerów jednego z największych przedsiębiorstw świata. Wspólnie ze swoim nauczycielem Markiem Miedziewskim nagrała pierwsze w Polsce DVD z Kundalini Yogą: „Cud obfitości” i „10 ciał – Twój nieskończony potencjał”, praktyk uzdrawiania „Meditative Healing”, www.adishakti.eu.

 

 

Marek Apollo Miedziewski
Jogin i podróżnik. Od 1998 roku prowadzi Ośrodek Duchowych i Twórczych Stylów Życia w Kożyczkowie. Podróżuje z ludźmi w celach zgłębiania różnych duchowych praktyk do Indii, Tajlandii, Japonii, Brazylii, Peru i Kalifornii. Prowadzi zajęcia i warsztaty Kundalini Jogi i Meditative Healing. Praktykuje Zen, Suryja Namaskar i Ashtanga Jogę. Udziela indywidualnych konsultacji inspirujących ludzi do ich własnego rozwoju. Jest certyfikowanym praktykiem amazońskiej medycyny Kambo. Entuzjasta witariańskiej diety Raw. Uwielbia dynamikę ciała, otwiera na miłość z serca i pozwala odkryć radość z doświadczania różnorodności życia.