Otwarta Specjalna KY

OTWARTE SPECJALNE SESJE KUNDALINI YOGI:

 

12 i 19.05.2019, g. 10.00 – 12.00

+ OSOBISTA ANALIZA NUMEROLOGICZNA NA 2019 R: * TWÓJ POTENCJAŁ * WYZWANIA * SZANSE * ZAGROŻENIA * DOBÓR PRAKTYK *

 

12.05.2019, g. 10.00 – 12.00 – UZDROWIENIE KORZENI RODU * BUDZENIE POTENCJAŁU KORONY

 

Główna liczba Nowego Roku to: 3. To oznacza, że możemy spodziewać się, że nasze najśmielsze marzenia, ambicje, plany mają teraz ogromne wsparcie od wszechświata. A to oznacza, że mamy obowiązek zamanifestować je w Nowym Roku, jak nigdy wcześniej! 🙂

 

Ponadto, dzięki Jowiszowi (Planecie Powodzenia), który wszedł w znak Strzelca jesteśmy w przestrzeni cudów – 2019 to Rok Cudów.

 

 

Ale zwłaszcza wtedy, kiedy Wszechświat otwiera bramy spełnienia i nowych nadzwyczajnych możliwości, prawem polaryzacji, które jest wszechobecne, ujawnia się drugi biegun: lęki, przeszkody, zranienia, emocje, wymówki, ucieczka, oszukiwanie siebie, iluzja – czyli wszystko to, co potrzebuje być uwolnione i przetransformowane, byśmy mogli zauważyć i przyjąć nadzwyczajne możliwości i dary Roku Cudów.

 

 

W tym kulminacyjnym momencie gdy wychodzą cienie, przeżycia, wyzwania, z którymi nie poradziliśmy sobie i zamietliśmy je, często bardzo głęboko, pod dywan, by „ratować siebie”, niezwykle ważne jest, by nie uciec kolejny raz przed wyzwaniami które wydają się być ponad nasze siły.
One wyszły w przestrzeni podwyższonych wibracji kosmosu, byśmy mogli je już zostawić. Wychodzi to, co jesteśmy gotowi już zostawić, uzdrowić, przetransformować.
Dlatego to, co wydaje się być problemem, karą, chorobą, przeszkodą – jest wielkim BŁOGOSŁAWIEŃSTWEM, dzięki któremu możemy uwolnić bagaż obciążeń i zrobić przestrzeń na Spełnienie i Cuda.

By tak się stało, potrzebujemy BYĆ OBECNI, ŚWIADOMI, POŁĄCZENI Z WEWNĘTRZNĄ CHARYZMĄ I POTENCJAŁEM, by WZRASTAĆ DZIĘKI WYZWANIOM.

 

***

Na tej Otwartej Sesji Kundalini Yogi:

 

Obudzimy energię w pierwszej czakrze Muladarze, połączymy się z „korzeniem” życia i zaczerpniemy, jak drzewo, soki życia, aby w pełni rozkwitnąć w koronie naszego jestestwa, którą reprezentuje Trzecie Oko.

 

Poprzez synchronizację tych dwóch czakr, rozwijamy w sobie moc i mądrość do szczęśliwego kreowania własnego życia.

 

Gdy uzdrowimy korzenie – podstawę swojego ciała – miednicę oraz korzenie rodu, który oddziaływuje na nas do siedmiu pokoleń wstecz, uruchamiamy potężny przepływ wspierającej energii od Źródła w sobie, od swoich przodków oraz od Wszechświata. Jesteśmy wtedy w stanie odważnie sięgnąć po pełnię wewnętrznego potencjału.
Zamiast dźwigać ciężar rodu na swoich barkach, wszystkich nieuzdrowionych, niewyjaśnionych spraw, cierpień naszych przodków – zaczynamy doświadczać ogromnej mocy i wsparcia od rodu.

 

W tym procesie uzdrawiają się stare nawyki, uzależnienia, ograniczające wzorce mentalne przejęte od rodziców, środowiska, odpada wszystko to, co podcina nam skrzydła, odgradza nas od wewnętrznego potencjału. Uwolniona energia zostaje ukierunkowana kreowanie życia w zgodzie ze Sobą.

 

Na tej Otwartej Sesji doświadczymy również medytacji uzdrawiania linii rodu, która ma moc oddziaływania na 7 pokoleń wstecz i 7 pokoleń wprzód.

 

* * * * * * * *

 

19.05.2019, g. 10.00 – 12.00 – TERAPIA JOGĄ: WIEDZA I PRAKTYKI DLA STRESU I WITALNOŚCI – Prof. SAT BIR KHALSA, NAUKOWIEC I JOGIN z USA

 

Przed Sesją Otwartą zapraszamy na Sadhanę – poranną praktykę dla duszy, g. 7.00 – 9.30 – szczegóły

 

Joga to starożytna praktyka behawioralna, która pozwala na rozwój umiejętności ciała i umysłu, w tym świadomości, uważności i samoregulacji wewnętrznych stanów fizjologicznych i psychologicznych.

 

Centralnym wyzwaniem życia i pracy zawodowej prof. Khalsy – naukowca neurofizjologa – jest Joga. Każdego poranka praktykuje 2,5 godziny – medytując i powtarzając mantry Kundalini Jogi. Prawie wszystko w jego osobistym i zawodowym życiu obraca się wokół jogi i poszukiwań mających naukowo udokumentować współczesny, terapeutyczny potencjał tej starożytnej praktyki. Ze swoimi licznymi publikacjami i opracowaniami naukowymi, prof. Khalsa jest znany w świecie jogi jako rekordzista badań naukowych o jodze.

 

Prof. Khalsa porównuje jogę do powszechnego w każdym domu narzędzia higieny osobistej, czegoś w rodzaju „szczoteczki do zębów” dla ciała i umysłu. Gdybyśmy używali jogi tak regularnie, jak naszej szczoteczki do zębów, jeśli szkoły by jej uczyły, lekarze rekomendowali, a rodzice wzmacniali – ludzie byliby fizycznie i emocjonalnie zdrowsi! W ten sposób cała generacja ludzi mogłaby mieć narzędzie do zredukowania stresu, nie bez znaczenia byłoby także budowanie samoświadomości.

 

Badania prof. Khalsy pokazały, że Joga definitywnie przewyższa ćwiczenia gimnastyczne, jeśli chodzi o bycie w dobrej formie fizycznej i zwalczanie stresu. Ponad to zauważa, że efekt jest natychmiastowy, a umiejętność tworzenia w sobie odczucia relaksacji w sposób naturalny zwiększa się po tygodniach i miesiącach praktyki.

***

Podczas tej Wyjątkowej Otwartej Sesji:

 

– zapoznamy się z naukami leżącymi u podstaw psychofizjologii praktyki jogi i opiszemy niektóre z najnowszych i najbardziej zaawansowanych biomedycznych badań naukowych mających znaczenie w jodze, w tym badań biologii molekularnej i magnetycznego obrazowania mózgu (fMRI);

 

– przedstawione zostaną modele aktywności mechanizmów psychofizjologicznych i przyszłe obszary badań naukowych;

 

– w czasie wykładu również dokonamy przeglądu znaczących badań dotyczących korzyści odnoszonych z jogi jako terapeutycznej interwencji w psychologii klinicznej, w leczeniu zaburzeń somatycznych, a także jako medycyny prewencyjnej dla utrzymania zdrowia fizycznego i psychicznego oraz dobrego samopoczucia.

 

 

Te warsztaty dostarczą naukową definicję stresu i zapewnią zrozumienie fizjologii i psychologii przewlekłego stresu, zarządzania stresem i tolerancji na stres. Przeanalizowane zostaną również obecne strategie i techniki behawioralne i psychologiczne dotyczące radzenia sobie z chronicznym stresem. Zostanie szczegółowo omówiona rola jogi i technik ciało-umysł, jako interwencji w zarządzaniu stresem z perspektywy zaangażowanych mechanizmów fizjologicznych i psychologicznych, w tym przeglądu opublikowanych badań dotyczących skuteczności praktyk jogi pod kątem stresu. Uwzględnione zostaną również sesje treningowe wielu technik Kundalini Jogi uważanych za skuteczne w zarządzaniu stresem.

 

***

 

SAT BIR SINGH KHALSA, Ph.D.
Kieruje badaniami biomedycznymi nad systemem jogi od 2001 roku. Praktykuje jogiczny styl życia od 1971 roku i jest certyfikowanym instruktorem Kundalini Jogi w tradycji Yogi Bhajana. Jest dyrektorem badań w Kundalini Research Institute i w Kripalu Center for Yoga & Health, pracownikiem naukowym w Benson Henry Institute for Mind Body Medicine i profesorem medycyny na Harvard Medical School. Kierował badaniami oceniającymi użyteczność jogi w walce z zaburzeniami w postaci bezsenności, stresu i lęku, a także przydatność jogi w programach szkół publicznych. Ściśle współpracuje z Międzynarodowym Stowarzyszeniem Terapeutów Jogi (IAYT; International Association of Yoga Therapists), przewodniczy corocznym sympozjom na temat badań jogi i sprawuje funkcję redaktora naczelnego w International Journal of Yoga Therapy. Jest autorem pierwszej książki o jodze wydanej przez Harvard Medical School pt. Your Brain on Yoga i jest redaktorem podręcznika medycznego The Principles and Practice of Yoga in Health Care (Zasady i praktyka jogi w ochronie zdrowia). Od 2005 roku prowadzi kurs Mind-Body Medicine w Harvard Medical School.

 

*************


Kundalini Yoga to bardzo silne i cudowne praktyki, które, jeśli stosuje się umiejętnie, przynoszą cuda!

KUNDALINI YOGA:
– rozwija wewnętrzny nieskończony potencjał
– oczyszcza i harmonizuje na wszystkich poziomach: ciało, umysł, duch
– daje doświadczenie przekraczające pojmowanie umysłu
– uwalnia lęki, bloki mentalne, traumy, stres, toksyny
– harmonizuje wszystkie systemy: hormonalny, nerwowy, odpornościowy, trawienny itd.
– buduje charyzmę
– przynosi świadomość, szczęście i spełnienie
– daje nowy początek…

***********
Warszawa, ul. Bruna 11, Szkoła 70, metro Pole Mokotowskie

 

12 i 19.05.2019: g. 10.00 – 12.00 OTWARTA SPECJALNA SESJA KUNDALINI YOGI:


OPŁATA: karnety Adi Shakti / karty Multisport / FitProfit / OK. System / dobrowolna kwota zostawiana w Szkatule Obfitości
na sesję grupową zapraszamy BEZ REZERWACJI

 

11 i 12.05.2019 od g. 12.30 – OSOBISTA ANALIZA NUMEROLOGICZNA NA 2019 R.: POTENCJAŁ, SZANSE, DOBÓR PRAKTYK, od 50 zł, rezerwacja osobistej analizy: basiabaczkura@gmail.com, 608 585 737

***

 

WAŻNE: ZASADY UCZESTNICTWA W SESJI:
– przychodzimy w godz. 9.40 – 9.55, by mieć czas zająć miejsce na sali i ew. przebrać się (o g. 10.00 zamykamy drzwi szkoły)
– sesję zaczynamy PUNKTUALNIE o g. 10.00, kończymy o 12.00
– przed sesją ustawiamy tryb samolotowy w telefonach lub wyciszamy i wyłączamy wibracje
– w sali zajęć zachowujemy milczenie – przed sesją i w trakcie
– zabieramy wygodny strój do ćwiczeń, bluzę/sweter, matę, koc, picie i otwartość na Siebie 🙂
– prosimy o nieperfumowanie się
– prosimy o układanie maty przy macie jak najbliżej gongu, miejsce przy drzwiach zostawiając dla osób, które przyjdą najpóźniej
– miejsce rezerwujemy tylko na indywidualną analizę numerologiczną, na sesję grupową zapraszamy bez rezerwacji
– prosimy o uważne przeczytanie informacji o sesji i nie przesyłanie nam pytań, na które odpowiedzi są w opisie

 

Zajęcia przyjazne dla osób początkujących i zaawansowanych 🙂

 

ZAPRASZAMY OSOBY, KTÓRE SĄ GOTOWE NA GŁĘBSZĄ WEWNĘTRZNĄ PRACĘ

 

ZAPRASZAMY DO DOŚWIADCZANIA – ono ma największą moc transformacji i uzdrawiania

 

**************

 

Basia Baczkura
Posiada 15 lat doświadczenia w świecie mediów i reklamy. Kundalini Yogę pokochała od pierwszego … ćwiczenia. Jej zdaniem Kundalini Yoga jest drogą rozwijania pełni swojego potencjału, kontaktu z wewnętrznym mistrzem, otwierania się na intuicję i nową jakość życia we wszystkich jego wymiarach. Dlatego Kundalini Yoga stała się jej pasją. I dlatego dzieli się nią oraz swoim doświadczeniem z innymi. Prowadzi codzienne zajęcia grupowe, sesje indywidualne, Warsztaty Prosperity, sesje uzdrawiania oraz treningi dla biznesu. Prowadzi treningi „Stress Management” dla międzynarodowego zespołu pracowników i menedżerów jednego z największych przedsiębiorstw świata. Wspólnie ze swoim nauczycielem Markiem Miedziewskim nagrała pierwsze w Polsce DVD z Kundalini Yogą: „Cud obfitości” i „10 ciał – Twój nieskończony potencjał”, praktyk uzdrawiania „Meditative Healing”, www.adishakti.eu.

 

 

Marek Apollo Miedziewski
Jogin i podróżnik. Od 1998 roku prowadzi Ośrodek Duchowych i Twórczych Stylów Życia w Kożyczkowie. Podróżuje z ludźmi w celach zgłębiania różnych duchowych praktyk do Indii, Tajlandii, Japonii, Brazylii, Peru i Kalifornii. Prowadzi zajęcia i warsztaty Kundalini Jogi i Meditative Healing. Praktykuje Zen, Suryja Namaskar i Ashtanga Jogę. Udziela indywidualnych konsultacji inspirujących ludzi do ich własnego rozwoju. Jest certyfikowanym praktykiem amazońskiej medycyny Kambo. Entuzjasta witariańskiej diety Raw. Uwielbia dynamikę ciała, otwiera na miłość z serca i pozwala odkryć radość z doświadczania różnorodności życia. www.kozyczkowo44.pl