Indie

DUCHOWA WYPRAWA DO INDII:
ZATAŃCZ W OBJĘCIACH SHIVY I DOŚWIADCZ RADOSNEJ WOLNOŚCI

1 – 18 marca 2019

   

Znowu wracam do Indii i z przyjemnością zabiorą Cię w miejsca, gdzie spędziłem kilka lat
na poszukiwaniach, doświadczeniach z różnymi guru i zachwytem tą krainą i ludźmi.

 

***

PLAN WYPRAWY

 

1 – 6 marca

Lądujemy w Bangalore, skąd udajemy się do ashramu Sai Baby. Tutaj, śpiewając bhajany i pozwalając przenikać wibracjom starowedyjskich hymnów, oczyścimy nasze aury i dostroimy się do panujących zwyczajów i warunków. Odwiedzimy muzeum opisujące historię wszystkich religii, Ćajtanja Muzeum związane z cudami, życiem i działalnością Sai Baby. Przebywając w ashramie Puttapartha doświadczyłem ogromnej miłości i tego jak Sai Baba przemienia innych ludzi nie dając żadnych praktyk duchowych. Jest to cecha Avatara, który już swoją obecnością wpływa na tłumy. Weźmiemy udział w największym hinduskim święcie Maha Shiva Ratri, tzw. Nocą Shivy, podczas której oczyścimy naszą karmę i zburzymy mury naszych mentalnych ograniczeń, ponieważ Shiva posiada aspekt niszczenia, a następnie transformowania energii i ten szczególny czas zaczyna się 4 marca, 14 dni przed nowiem księżyca.

 

6-10 marca

Następnie jedziemy znowu w objęcia Shivy pod jego świętą górę Arunachala. Jest to miejsce pielgrzymek wszelkiego rodzaju poszukiwaczy duchowych. Spotkamy się z Sergio, zrealizowanym nauczycielem z Włoch, który ma tutaj swój ashram. Doświadczenie błogości w jego obecności powoduje, że wszystkie jego kursy zawsze wypełnione są do ostatniego miejsca. Daje się odczuć w jego obecności głęboką miłość ponad jakimikolwiek ziemskimi pragnieniami. Jestem bardzo wdzięczny, że udało mi się go spotkać, bo jakości, które posiada są bardzo rzadkie i unikalne. Wprowadzi on nas w duchową wiedzę o Shivie i świętej górze Arunachala.

 

10 – 15 marca

Zwiedzimy kultową komunę Auroville, gdzie będziemy medytować w Matrimandirze w kształcie statku kosmicznego, z ogromnym kryształem na środku sali. Odwiedzimy ashram Shree Vast, Samadhi Aurobindo i miasteczko astrologów, gdzie będziemy mieli możliwość odczytania naszego przeznaczenia z liści palmowych. Wykąpiemy się w oceanie.

 

15 – 18 marca

Jedziemy do Mysore, korzystając z tego że jest to kolebka ashtanga jogi, weźmiemy kilka lekcji, zwiedzimy pałac, Jajnijskie Centrum i buddyjskie, tybetańskie miasteczko.

 

 

******

Cena wyprawy: ok. 6500 zł przy obecnych cenach biletów

W cenę wliczone są: bilety lotnicze, noclegi w ashramach i trzy gwiazdkowych hotelach, przewodnik, transport, zajęcia jogi.

Dodatkowe koszty: wiza, posiłki, ubezpieczenie, wejścia do muzeów.

Koszty organizacyjne: 1700 zł, wpłata na konto: Marek Miedziewski 16 1160 2202 0000 0000 4147 8589, w opisie Indie

Informacje i rezerwacja: Marek 602 777 202

*******

 

 

MAREK APOLLO MIEDZIEWSKI
Jogin i podróżnik. Od 1998 roku prowadzi Ośrodek Duchowych i Twórczych Stylów Życia w Kożyczkowie. Podróżuje z ludźmi w celach zgłębiania różnych duchowych praktyk do Indii, Tajlandii, Japonii, Brazylii, Peru i Kalifornii. Prowadzi zajęcia i warsztaty Kundalini Jogi i Meditative Healing. Praktykuje Zen, Suryja Namaskar i Ashtanga Jogę. Udziela indywidualnych konsultacji inspirujących ludzi do ich własnego rozwoju. Jest certyfikowanym praktykiem amazońskiej medycyny Kambo. Entuzjasta witariańskiej diety Raw. Uwielbia dynamikę ciała, otwiera na miłość z serca i pozwala odkryć radość z doświadczania różnorodności życia. www.kozyczkowo44.pl