Analiza numerologiczna

* OSOBISTA ANALIZA NUMEROLOGICZNA 2020:
TWÓJ POTENCJAŁ * WYZWANIA * SZANSE * ZAGROŻENIA *
INDYWIDUALNE KONSULTACJE * DOBÓR PRAKTYK *

* ANALIZA NUMEROLOGICZNA DLA PAR:
* POTENCJAŁ I WYZWANIA W RELACJI * JAKOŚCI WSPIERAJĄCE I DZIELĄCE * RÓŻNICE I PODOBIEŃSTWA W OSOBISTYCH CYKLACH ŻYCIA PARTNERÓW * DOBÓR PRAKTYK * PRZEPROWADZANIE PRZEZ PROCES TRANSFORMACJI

 

 

 2020

5, 6 i 18 lipca 2020

Warszawa, Mokotów, Metro Racławicka

 

* * * * * * * * * *
Rok 2020 BĘDZIE PRZEŁOMOWY DLA KAŻDEGO: CZEKAJĄ NAS GŁĘBOKIE RADYKALNE PRZEMIANY.

Wyjątkowo silne konstelacje będą nas prowadzić ku wzięciu odpowiedzialności za Siebie,
pożegnania tego, co nie służy Wyższej Jaźni oraz wykreowania nowego życia na fundamencie miłości
* * * * * * * * * *

Teraz otrzymujemy Złoty Klucz otwierający drzwi do nowych możliwości.
* * * * * * * * * *

 

Proces potężnych przemian 2020 r. ustanowi energię na wiele lat dla każdego z nas.
Mamy teraz możliwość zakończyć stary etap, uwolnić absolutnie wszystko, co jest fałszem, ciężarem, destrukcją, manipulacją i wejść w Nowe Życie, które jest w zgodzie z Wyższą Jaźnią, Prawdą.

Taka szansa zdarza się raz na 30 lat!
Potrzebujemy się właściwie przygotować i otworzyć.

Konstelacje planet wesprą nas w procesie uwalniania się od cienia i fałszu i przejmowania odpowiedzialności za Siebie, swoje życie, dadzą nam energię i wiarę, że możemy przenosić góry!
By zbudować nowe, potrzeba zniszczyć stare.
Przez ten proces mamy przejść z wyższą świadomością, mocą, najwyższą miłością.

 

* * * * * * *

Twoja osobista analiza numerologiczna pokaże Ci na jakim etapie życia jesteś, jakie lekcje masz już przerobione, co jest jeszcze do uzdrowienia, do podniesienia, jakie są Twoje wyzwania w nadchodzącym roku i jaki masz potencjał, którego nie wykorzystujesz.


Dowiesz się jakie energie będą pracować w Tobie w 2020 roku, jakie możesz mięć podświadome dążenia, które blokują Przepływ w Twoim życiu.


Poznasz również kolejne ważne i przełomowe etapy swojego życia oraz ich potencjał i wyzwania.


Ta wiedza pozwoli Ci lepiej zrozumieć swoje życie, bardziej świadomie nim kierować i wykorzystać pełniej potencjał, który masz w sobie, wziąć za niego odpowiedzialność i odważnie wykorzystywać go w życiu.


* * * * * * *

 

Analiza numerologiczna dla par pokaże jakie indywidualne jakości wnosimy w relacje i jak one wpływają na dynamikę relacji, na jakim etapie życia i osobistego cyklu są partnerzy i jak to może odbijać się na wzajemnej relacji, pokaże mocne strony partnerów i jak mogą się wspierać i chronić, czego potrzebują, jakie mogą mieć wyzwania, co mogą zrobić, by wznieść relację na wyższy poziom, szanując indywidualność każdego z partnerów.


Dzięki tej wiedzy możemy głębiej zrozumieć siebie, wnieść więcej akceptacji, współczucia i wsparcia i mądrzej pokierować swoimi relacjami. 

 

Dowiesz się o swoim nieodkrytym duchowym potencjale.


Podczas takiej sesji możliwe jest przeprowadzenie przez głębszy proces transformowania i uzdrawiania relacji.

 

***

 

Jeśli czujesz, że coś utknęło i nie potrafisz sobie z tym poradzić, nie wiesz, co dalej robić w życiu, jak sobie pomóc, zapraszamy na indywidualne konsultacje. Marek dobiera również praktyki do codziennej pracy w domu, by rozwijać potrzebne jakości, przeprowadza przez głębokie procesy transformowania i uzdrawiania. 

 

Marek jest osobą, która bardzo dużo czuje, czasem zada jedno pytanie i już uruchamia się proces. Jest w stanie wskazać gdzie jest przyczyna tego, co dzieje się nam w życiu.

 

Jest w tym moc, przynosi to niesamowite efekty. Przy czym robi to z poziomu serca, miłości i akceptacji.

 

„Cudowny człowiek” – to najczęściej wypowiadane słowa przez osoby wychodzące z indywidualnych sesji z Markiem.

 

 

***********
analiza numerologiczna: 15 min – 50 zł, dla pary czas minimalny 30 min – 100 zł
+ dobór praktyki, dodatkowe pytania: 30 min – 100 zł
+ przeprowadzenie przez głębszy proces: 60 min. – 200 zł

 

Rezerwacja sesji : Marek +48 602 777 202

Opłatę za konsultacje odbywające się przez Internet należy wpłacać na konto: Marek Miedziewski 161160 2202 0000 0000 4147 8589, w opisie: analiza

**************

 

MAREK APOLLO MIEDZIEWSKI
Jogin i podróżnik. Od 1998 roku prowadzi Ośrodek Duchowych i Twórczych Stylów Życia w Kożyczkowie. Podróżuje z ludźmi w celach zgłębiania różnych duchowych praktyk do Indii, Tajlandii, Japonii, Brazylii, Peru i Kalifornii. Prowadzi zajęcia i warsztaty Kundalini Jogi i Meditative Healing. Praktykuje Zen, Suryja Namaskar i Ashtanga Jogę. Udziela indywidualnych konsultacji inspirujących ludzi do ich własnego rozwoju. Jest certyfikowanym praktykiem amazońskiej medycyny Kambo. Entuzjasta witariańskiej diety Raw. Uwielbia dynamikę ciała, otwiera na miłość z serca i pozwala odkryć radość z doświadczania różnorodności życia.