Tańce Światowego Pokoju

Tańce Światowego Pokoju
Ścieżka Miłości i Zrozumienia
6 – 8 września 2019

 

 

 

Gorąco zapraszam

 

do Ośrodka Zielone Kręgi w Kożyczkowie na weekend z Tańcami Światowego Pokoju.To warsztat alchemiczny, dla doskonalenia naszej wewnętrznej istoty poprzez modlitwę ciała – taniec sakralny, wykorzystujący mantry i święte zwroty z różnych tradycji duchowych.

 

W ten weekend międzynarodowi nauczyciele tańca, suficcy nauczyciele i muzycy, Wali i Ariënne, podzielą się swoim doświadczeniem i zrozumieniem tańców, jako ścieżki duchowej. W prowadzeniu łączą oni moc z pięknem, światłem, radością, czystością, skupieniem i delikatnością. Jako para przekazują aspekty zarówno męskie jak i kobiece.

 

Wraz z nimi odkryjemy skrzydła Miłości i Zrozumienia, na których nasze serca wzniosą się wysoko. Głęboki duchowy aspekt tych praktyk pozwoli naszej świadomości poszerzyć postrzeganie i dotknąć wyższych sfer naszego ducha.

 

Podczas tańców Wali gra na dwunastostrunowej gitarze, Arienne często akompaniuje mu na flecie altowym. Razem tworzą przepiękną harmonię dźwięków, co ułatwia uczestnikom wejście w medytację i w głębokie doświadczenie tańca na wielu poziomach.

 

Tańce Światowego Pokoju powstały pod koniec lat sześćdziesiątych, dzięki Samuelowi Lewisowi (Murshid SAM), nauczycielowi Sufi i Zen z San Francisco i od tego czasu rozprzestrzeniły się na cały świat. Istnieje wiele ośrodków w Europie, Ameryce Północnej i Południowej, Australii, Nowej Zelandii oraz Rosji.

 

Wali i Ariënne, Holendrzy urodzeni i mieszkający w Niemczech, skupili się na rozpowszechnianiu tańców głównie w Europie i Rosji. To będzie ich druga wizyta w Polsce. Przyjeżdżają na zaproszenie, jako moi wieloletni przyjaciele i nauczyciele.
Moim marzeniem jest podzielić się z Wami tą duchową ścieżką, którą podążam od wielu lat.

 

Zapraszam z miłością
Mariola Floreska

 

Szczegóły: www.zielonekregi.pl
Kontakt: zielonekregi@gmail.com