Mistrzowie Życia

MISTRZOWIE ŻYCIA
MENTORING, ROZWÓJ, PROSPERITA

 

 

28.02.2020, g. 20.00 – 21.00

Warszawa, ul. Bruna 11, Szkoła 70, metro Pole Mokotowskie

***

 

Największe błogosławieństwo spotyka Cię wtedy, gdy stajesz twarzą w twarz z największym wyzwaniem i mocą swojej czystości zamieniasz je w zwycięstwo.

 

Całe życie jest zaproszeniem do sięgania po swoją doskonałość. Wszystko, co nas w życiu spotyka jest wspaniałą szansą, by wyrażać swoje umiejętności, wartości i zrozumieć, że ja jestem fundamentem, kreatywnym źródłem dla wibracyjnego pola manifestacji.

 

Źródłem Spełnienia jest BYCIE SOBĄ, doświadczanie KIM JESTEM i WYRAŻANIE tego w swoim życiu.

 

W roku potężnych transformacji w każdej dziedzinie życia potrzebujemy spojrzeć w oczy Prawdzie, którą jestem – ona pozwoli nam wzbić się ponad przeszkody, ciemności i lęki i pofrunąć, odzyskać Siebie i wyrażać Siebie.

 

Teraz ustanawiamy podstawy naszego życia na wiele lat.

 

Wszystko jest możliwe, gdy uznasz i wyrażasz się na wszystkich poziomach istnienia: fizycznym, psychicznym i duchowym

 

Jesteśmy w Erze Wodnika – oznacza to totalnie nowe życie. Możesz robić to, co chcesz, możesz być, kim chcesz, osiągnąć to, o czym marzysz, pod warunkiem, że JESTEŚ SOBĄ.
To jest Prawda Ery Wodnika: bez bycia Sobą, mając nawet dostęp do wszystkich możliwości tego świata – nie osiągniesz nic. Potrzebujemy być sobą, w 100%, kompletni i świadomi, by odważyć się żyć swoim najwyższym potencjałem i wypełniać najwyższe przeznaczenie.
Era Wodnika, to czas na bycie Mistrzem, nie szukanie Mistrza. By prosperować i zwyciężać w tej erze, potrzebujemy urzeczywistnić Mistrza w Sobie.

 

Jak wyjść z ograniczeń małego ja i dostroić się do Wyższej Jaźni w Sobie i doświadczać jej magicznej mocy manifestacji.
Jak wnieść nieskończone możliwości w sobie i wszechświecie do ograniczeń codziennego życia i podnieść je.
Jak iść przez życie w Obfitości i przyzwalać, by to, czego potrzebuje nasze Wyższe Ja samo przychodziło.
Jak odkryć i wyrażać swój unikalny wyjątkowy potencjał.

 

***

 

MISTRZOWIE ŻYCIA to projekt mentoringu służący uzdrawianiu, wzrastaniu, transformacji, spełnieniu i kreowaniu prosperity.

 

🔅 Zapraszamy na specjalne spotkanie, na którym będzie wiedza dotycząca tworzenia fundamentów dla spełnienia oraz praktyka – niespodzianka, która pomoże nam zbliżyć się do Prawdy, do Siebie, przedstawimy projekt oraz możliwości rozwojowe, będzie również czas na Wasze potrzeby, życzenia, by lepiej dostosować ten projekt dla Was. Będzie również niespodzianka 🙂

 

🔅 Zapraszamy osoby, które chcą wykorzystać ten rok potężnych transformacji do głębokiej pracy nad sobą, przejmowania odpowiedzialności za swoje życie i kreowania życia w zgodzie ze Sobą.

 

🔅 Zapraszamy również tych, którzy poszukują pomysłu na życie , na nowe możliwości wyrażania Siebie i tworzenia obfitości

 

***
28.02.2020, g. 20.00 – 21.00,
Warszawa, ul. Bruna 11, Szkoła 70, metro Pole Mokotowskie

opłata: dobrowolna kwota
***

 

Basia Baczkura
Posiada 15 lat doświadczenia w świecie mediów i reklamy. Kundalini Yogę pokochała od pierwszego … ćwiczenia. Jej zdaniem Kundalini Yoga jest drogą rozwijania pełni swojego potencjału, kontaktu z wewnętrznym mistrzem, otwierania się na intuicję i nową jakość życia we wszystkich jego wymiarach. Dlatego Kundalini Yoga stała się jej pasją. I dlatego dzieli się nią oraz swoim doświadczeniem z innymi. Prowadzi codzienne zajęcia grupowe, sesje indywidualne, Warsztaty Prosperity, sesje uzdrawiania oraz treningi dla biznesu. Prowadzi treningi „Stress Management” dla międzynarodowego zespołu pracowników i menedżerów jednego z największych przedsiębiorstw świata. Wspólnie ze swoim nauczycielem Markiem Miedziewskim nagrała pierwsze w Polsce DVD z Kundalini Yogą: „Cud obfitości” i „10 ciał – Twój nieskończony potencjał”, praktyk uzdrawiania „Meditative Healing”, www.adishakti.eu.

 

Marek Apollo Miedziewski
Jogin i podróżnik. Od 1998 roku prowadzi Ośrodek Duchowych i Twórczych Stylów Życia w Kożyczkowie. Podróżuje z ludźmi w celach zgłębiania różnych duchowych praktyk do Indii, Tajlandii, Japonii, Brazylii, Peru i Kalifornii. Prowadzi zajęcia i warsztaty Kundalini Jogi i Meditative Healing. Praktykuje Zen, Suryja Namaskar i Ashtanga Jogę. Udziela indywidualnych konsultacji inspirujących ludzi do ich własnego rozwoju. Jest certyfikowanym praktykiem amazońskiej medycyny Kambo. Entuzjasta witariańskiej diety Raw. Uwielbia dynamikę ciała, otwiera na miłość z serca i pozwala odkryć radość z doświadczania różnorodności życia. www.kozyczkowo.info